Privatumas


Privacy

Jūsų privatumas yra svarbi mūsų santykių su jumis dalis. Jūsų privatumo apsauga yra tik dalis mūsų misijos užtikrinti saugią interneto aplinką. Naudodamiesi mūsų svetaine, įskaitant mūsų paslaugas, jūsų informacija bus griežtai konfidenciali. Mūsų dienoraštyje arba mūsų forume pateikti komentarai yra atviri visuomenei; todėl nepamirškite jokios asmeninės informacijos savo santykiuose su kitais. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už šiuos veiksmus, nes tai yra vienintelė atsakomybė už tinkamą ir saugų skelbimų turinį mūsų svetainėje. Mes nesidalinsime, nei nuomosime, nei bendriname jūsų informaciją su trečiosiomis šalimis.

Apsilankę mūsų svetainėje, mes renkame techninę informaciją apie jūsų kompiuterį ir apie tai, kaip jūs pasiekiate mūsų svetainę ir analizuojate šią informaciją, pvz., Kompiuterio interneto protokolo (IP) adresą, kompiuterio naudojamą operacinę sistemą, naršyklę (pvz., „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ar kitas) jūsų kompiuteris naudoja jūsų interneto paslaugų teikėjo (ISP) pavadinimą, svetainės, iš kurios jūs atvykstate, vienodą išteklių lokatorių (URL) ir URL, į kurį einate toliau, ir tam tikras veiklos metrikas, pvz. kiek kartų naudojate mūsų svetainę. Ši bendra informacija gali padėti mums geriau suprasti, kaip žiūrima ir naudojama mūsų svetainė. Mes galime dalytis šia bendra informacija apie mūsų svetainę su mūsų verslo partneriais ar plačiąja visuomene. Pavyzdžiui, mes galime dalytis informacija apie kasdienių unikalių mūsų svetainės lankytojų skaičių su galimais verslo partneriais arba naudoti juos reklamos tikslais. Šioje informacijoje yra jūsų asmeninių duomenų, kuriais galima susisiekti su jumis arba jus identifikuoti.

Kai nukreipiame nuorodas ar antraščius į kitas mūsų svetainės svetaines, atkreipkite dėmesį, kad nekontroliuojame šių svetainių turinio ar praktikos ar privatumo politikos. Mes nepritariame ar neprisiimame jokios atsakomybės už bet kurios kitos svetainės, išskyrus valdomas svetaines, konfidencialumo politiką ar informacijos rinkimo praktiką.

Mes naudojame aukščiausius saugumo standartus, kad galėtume apsaugoti jūsų identifikuojamą informaciją tranzitu. Visi mūsų serveriuose saugomi duomenys yra apsaugoti saugia užkarda, kad neteisėtas naudojimas ar veikla nebūtų vykdoma. Nors mes stengiamės apsaugoti jūsų asmeninę informaciją nuo trečiųjų šalių praradimo, netinkamo naudojimo ar pakeitimo, turėtumėte žinoti, kad visuomet yra rizika, kad mažai ketinantieji sugebės rasti būdą, kaip užkirsti kelią mūsų saugumo sistemai arba kad gali būti perduodami internetai sulaikytas.

Mes pasiliekame teisę be įspėjimo keisti, keisti, pridėti ar pašalinti mūsų Privatumo politikos dalis bet kuriuo metu ir kartais. Šie pakeitimai bus paskelbti viešai mūsų svetainėje. Kai lankotės mūsų svetainėje, sutinkate su visomis mūsų privatumo politikos sąlygomis. Jūsų tęstinis šio tinklalapio naudojimas yra jūsų nuolatinis sutikimas su šiomis sąlygomis. Jei nesutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis, turėtumėte nutraukti mūsų svetainės naudojimą.